Час “дешевого клоуна” (2011)

Тут можна прочитати повну версію книжки “Час “дешевого клоуна”:

The Time of Cheap Clown

Опубліковано у Університет | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Час “дешевого клоуна” (2011)

1. Тетяна коментує:

Коментарі, можливо, будуть після прочитання книжки :)

• Тетяна коментує:

Спочатку кілька цитат-нагадувань із классика
      «Герменевтика знаходить собі місце там, де виникає потреба одній людині зрозуміти іншу.
      Це спроба прочитувати людську діяльність, події, різні людські ситуації, це здатність до розгадування світових таємниць за допомогою текстів, світів, що відкривають ці автори і тексти.
      Метою Гермеса є не заплутати, а відкрити багато різних можливостей для розуміння сенсу певного повідомлення».
      Час «дешевого клоуна» був прогнозований і невідворотній, оскільки карт-бланш, який був у Академії під час правління «помаранчевих» втрачено. Якщо тиск з низу людина не відчуває, то змушена витерпіти тиск зверху. Якось же потрібно донести до свідомості порочність відсутності діалогу, або форми діалогу на кшталт «ми кричимо – вони мовчать і гнуть свою лінію». Насправді, час діяти, коли є зелене світло, а коли є червоне, то потрібно медитувати і озиратися довкола. Хто забагато виступає на тему, який він розумний, того будуть бити і свої, і чужі.
      Закон, як приймуть, так і відмінять, це провокація, аби «проявились» внутрішні люди. Політична вага вереском не набирається, кричущі виступи лише демонструють супротивнику, що слабкі, бо вам боляче, і що… ви самотні.
      Якщо щось не допомагає, стає тільки гірше, терміново змініть тактику на протилежну. Це може дико звучить, але шукайте в табачних словах «зерна», навіть якщо це демогогія і рвучко реалізуйте це, цитуйте «Леніна і партію» і рухайте цей воз в потрібний бік, шукайте прибічників цього напряму, а не обзивайте їх «мишами під віником». Головно, побільше цитат про реформи, про европейськість вибору… Цитуючи його одіозні вислови, ви їх рекламуєте, стаєте піарщиками цього напряму розвитку. Чим активніша антитабачна кампанія, тим він відоміший і сильніший як політична фігура. Обєскуражтє його тишею і сбирайте таємних впливових союзників. Масси вам нічим не зарадять і працювати на публіку – тільки зашкодити справі. Будь-ласка, час будь-чого спливає, дійте відповідно до обставин, які зараз сильніші, ніж Академія. Якщо Ви не припините це нездорове протистояння, втратите набагато більше – роботу і шанс зрештою змінити Україну.
      Окрема тема – гастролі росіян путинського типу Затуліна, Кирила тощо, тема «залізної» руки, добра с кулаками, «стройних рядов строителей светлого будущего»… На зміну суспільному хаосу неодмінно прагне прийти залізний (або просто тюремний) порядок. Це добре сприймається в будь-якій культурі. Не протидійте ефрейторству, змініть контекст. Ми живемо у відкритому суспільстві, а не досі в закритому. Хочуть другу російську мову – вона і так друга, якщо не перша; створіть контексти, де розмовляють виключно українською, її багато людей знає, але не має де і з ким розмовляти. Не хочуть англійської – знайдіть спонсорів, які будуть допомагати вчити її безкоштовно (а ще краще китайську) і т.п. «Дощу вистачить на всіх…».