Законопроект “Про вищу освіту”

28 серпня завершила свою роботу Робоча група по створенню Законопроекту “Про вищу освіту”, яка очолювалася ректором Київської Політехніки академіком Михайлом Згуровським. Вона плідно працювала з початку 2012 року і нарешті передала до Уряду текст Законопроекту. Могилянські експерти (насамперед Андрій Мелешевич, Михайло Винницький, Володимир Моренець,  Людмила Дяченко, Інна Совсун, представники наших фінансових служб та ін.) відіграли значну роль у створенні підсумкового документу, який спирається на нашу концепцію університетської автономії. У цій роботі також взяли участь інші представники академічного середовища, лідери студентських організацій, представники профспілок, Національної Академії Наук, Академії Педагогічних Наук, міністерств і відомств тощо. Надзвичайно важливою також є атмосфера взаємної довіри та поваги, на яку спиралися представники Києво-Могилянської Академії та Київської Політехніки. Ми вдячні нашим колегам за прекрасні умови для роботи та їхній професіоналізм. Вважаємо приклад нашої Робочої групи найкращим проявом активності громадянського суспільства в Україні. Тут можна знайти головні тексти.

Законопроект Про вищу освіту

Перехідні положення

Зміни до Податкового кодексу України

Зміни до Митного кодексу України