Виступ на Дні Академії 2011

Для нас це був непростий рік. Рік протистояння і боротьби. Але я хочу підкреслити, що ми виступаємо не лише «проти» чогось, але насамперед – «за». За – наші права і свободи, за наші здобутки, за унікальність Києво-Могилянської академії, за реформування науки та освіти в Україні, за те, щоб ми жили у справедливій і заможній державі.

Я хочу підкреслити дві речі. По-перше, попри все, головне завдання для нашого університету – це забезпечення академічної якості та вимогливості. Це
той фундамент, на який спираються всі наші плани, у т.ч. стосовно університетського розвитку, зменшення навчального навантаження, освоєння кампусу на Подолі, просування прогресивного закону «Про вищу освіту», зрештою участі НаУКМА у міжнародних рейтингах. Академічна якість – це вага нашого слова і нашої позиції, тому саме на неї треба звертати головну увагу могилянської громади, Довірчої ради, Асоціації випускників.

По-друге, головний капітал Могилянки – в людях, в нашому унікальному
колективі. Так було і так буде завжди. Тому я хочу висловити слова щирої подяки
нашим викладачам і співробітникам – за їхню самовіддану працю і професіоналізм,
нашим студентам – за їхню активність і небайдужість, нашим друзям в Україні та
всьому світі – за підтримку Києво-Могилянської академії. Минулий рік засвідчив
нашу стійкість і життєздатність. Я вітаю всіх Вас з Днем Академії і бажаю Вам
усіх гараздів.

Опубліковано у Uncategorized, Університет. Додати до закладок постійне посилання.